O NAS

Klika słów o naszych apartamentach

Wszystkie nasze pokoje mają niepowtarzalny charakter i ponadczasowy wystrój wnętrz, dzięki temu są zdecydowanie inne niż pozostałe apartamenty w Kazimierzu Dolnym.

Apartamenty i Pokój Studio, wszystkie z łazienkami, posiadają aneksy kuchenne, pozwalające na przygotowanie prostych posiłków.

Każdy Apartament wyposażony jest w telewizor LCD/LED z odbiorem platformy satelitarnej, radio i dostęp do bezprzewodowego Internetu. W każdym z pokoi istnieje możliwość przygotowania dostawki, zarówno dla dziecka jak i dla osoby dorosłej.

Na działce znajduje się parking przeznaczony dla naszych Gości. W sezonie letnim, nasi Goście mają również niepowtarzalną okazję skorzystać z basenu zewnętrznego, który znajduje się w ogrodzie jak również rozpalić grilla i samemu przygotować pyszny posiłek na świeżym powietrzu.

Oferta nasza wzbogaciła się o cztery zupełnie nowe pokoje, to przestronne apartamenty z łożem małżeńskim, aneksem kuchennym i łazienką urządzone w niebanalny sposób i ze szczególną starannością, aby zapewnić Państwu komfortowy wypoczynek. Dwa z nich posiadają czynny kominek z „żywym ogniem” , który jest niebywałą zaletą w okresie zimowym. Kolejne dwa posiadają przepiękny taras, doskonałe miejsce wieczornego relaksu na świeżym, powietrzu, stanowi to zdecydowaną przewagę nad ofertami, proponowanymi przez pozostałe hotele Kazimierz Dolny.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ

Zarezerwuj apartament w centrum

REZERWACJA ON-LINE